astia sunt toti de calarasi si joaca bne asa mi se par. catalin sau cne e habar nu are ar trb sa si dea seama dupa masculu alb cu ochi negri daca ar cunoaste cat de cat ar sti ca sunt de calarasi
Buna ziua,numele meu este Catanescu Gabriel Dumitru,am 16 ani,sunt din judetul Mehedinti,sat comanda,am cateva perechi de porumbei,iubesc fff mult porumbeii,si v-as ruga daca puteti sa imi dati si mie o pereche ,sau sa imi vindeti o pereche de pui sau de oua,nu prea am posibilitati financiare mari.
Multumesc mult.Doamne ajuta !
Nr meu de tel 0761047812
Id gaby_dumy94
Trimite mesajÎnapoiNu poți trimite un mesaj fără conținut!Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.roMesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.roMesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.Mesajul a fost trimis.